Traktorių, žemės ūkio technikos ir trašų gabenimas

Lietuvos ir Europos agroverslas yra viena svarbiausių pramonės šakų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Lietuvos bei užsienio agroverslo ir trašas gaminančioms, parduodančioms bendrovėms, nuosavą transportą, kurio pagalba padedame išsaugoti konkurencingas produktų ir produkcijos kainas.

Žemės ūkio technikos, traktorių gabenimas, gali pareikalauti specifinės technikos. Siūlome racionalius sprendimus sunkiasvorės technikos pervežimams Europoje.

Siūlome konkurencingiausias kainas. Pagelbėsime gabenant standartinių ir nestandartinių gabaritų traktorius, ekskavatorius, padargus, krautuvus bei kitą techniką, šių ir kitų krovinių transportavimus atliekamas mūsų puspriekabėmis su mobiliomis rampomis technikos užvažiavimui.

Vežame visų tipų techniką ir krovinius iki 3400mm 3,4m) pločio ir 3500mm (3,5m) aukščio, bei 21t svorio.

Itin brangios technikos pervežimui ar technikos transportavimui į parodas ir iš parodos, galime pasiūlyti specialias išplatinamas, užtentuojamas priekabas. Jūsų technika iš gamyklos ar Jūsų sandėlio iki kliento bus pristatyta nepaveikta aplinkos poveikio, viso transportavimo metu bus apsaugota stacionariu tentu. Transportavimas atvira aikštele (platforma) gali pakeisti prekės prekinę išvaizdą.

Taip pat esant reikalui siūlome traktorių ir kitos technikos iškrovimo/pakrovimo paslaugą. Dar viena paslauga, užtikrinanti lankstumą klientų atžvilgiu – trumpalaikis ir ilgalaikis sandėliavimas terminale Kaune. Technikos iškrovimui ir pakrovimui siūlome kraną ir stacionarią rampą.

large
large
large
large
large