NEGABARITINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS

Nestandartiniai kroviniai – nestandartinės problemos. Negabaritinių krovinių transportavimas, tai sudėtingas procesas, reikalaujantis specifinių žinių, techniškai tvarkingos technikos, profesionalių vairuotojų komandos bei kitų sąlygų, kurių laikomės remiantis tarptautinės negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimo taisyklėmis. Mes išspręsime visus, net ir sudėtingiausius klausimus, susijusius su negabaritinių krovinių transportavimu. Negabaritinių krovinių vežimas reikalauja specialiosios technikos galimybių ir racionalių sprendimų. Būtent tai ir siūlome savo klientams. Pasirūpinsime reikalinga įranga, palyda ir leidimais. Negabaritiniai kroviniai (sunkiasvoriai) – tai kroviniai, kurių svoris ir tūris viršija maksimalius numatytus parametrus. Dalinamės ilgamete patirtimi ir nuosavo transporto paslaugų kokybe.
Dėka išplatinamų MEGA priekabų, galime gabenti krovinius iki 3200mm (3,2m) pločio. Parinksime tik Jums pritaikytą krovinio gabenimo būdą, maršrutą bei konkurencingą transportavimo kainą.

Limoris
Traktorių gabenimas

UAB Limoris turi transportą skirta žemės ūkio technikos gabenimui. Pervežame standartinių ir nestandartinių gabaritų traktorius bei techniką. Puspriekabės su mobiliomis rampomis technikos užvažiavimui.

Limoris
Cisternų ir talpų gabenimas

Viena iš negabaritinių pervežimo krypčių- Cisternų gabenimas. Įmonė turi tinkamą techniką įvairių rūšių cisternų bei talpų gabenimui. Mūsų sandėlis pritaikytas talpų perkrovimui, sandėliavimui.

Limoris
Metalo lakštų gabenimas

Dažnas atvejis, kaip dėl kelių papildomų centimetrų metalo lakšto pločio, krovinys tampa negabaritinis ir netelpa į standartinį tentą, tenka gabenti platformomis, kas žymiai išbrangina gabenimą.

Limoris
ĮRENGIMŲ GABENIMAS

Mūsų įmonė turi galimybę vežti standartinius bei negabaritinius įrengimus specialiose puspriekabėse. Puspriekabės pakrovimo metu išsiaukština / išsiplatina iki reikiamų parametrų patogiam ir saugiam krovinio pakrovimui.

Užtikriname saugumą

Esame Jūsų tiesioginis vežėjas, todėl prisiimame visą atsakomybę už Jūsų krovinio saugų transportavimą.

TAUPOME JŪSŲ LAIKĄ

Mums brangi kiekviena Jūsų minutė praleista transporto paieškai. Esant reikalui skubiai pateiksime transportą bei pristatysime Jūsų krovinį minučių tikslumu.

GARANTUOJAME LANKSTUMĄ

Mūsų klientai džiaugiasi galimybe gauti informaciją 24/7 ir būti konkurencingais rinkoje dėka mūsų sąžiningos kainos politikos.Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed