Ekologija
EKOLOGIJA Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename ir dirbame. Siekiame tapti pirmaujančiu ekologiškos logistikos paslaugų tiekėju. Džiaugiamės ekologišku autoparku. 100% atnaujintas autoparkas, leidžia mums per metus sumažinti CO2 išmetamųjų dujų kiekį. Visi vilkikai atitinka...
26
Nov
Pavojingų krovinių gabenimas

Vežame visų klasių (išskyrus 1-os – sprogiosios medžiagos ir 7-os – radioaktyviosios medžiagos) ADR krovinius iš Vakarų Europos į Rusiją, Kazachstaną.

Limoris
25
Nov
Negabaritinių krovinių gabenimas

Mūsų kompanija išspręs visus klausimus, susijusius su negabaritinių krovinių gabenimu, krovinio paruošimu gabenimui, teisingo maršruto užsakymu, leidimų parinkimu.

Limoris
25
Nov
Traktorių gabenimas

UAB Limoris turi transportą skirta žemės ūkio technikos gabenimui. Pervežame standartinių ir nestandartinių gabaritų traktorius bei techniką. Puspriekabės su mobiliomis rampomis technikos užvažiavimui.

Limoris
25
Nov
Metalo lakštų gabenimas

Metalo lakštų gabenimas – reikalauja specifinių sprendimų , specialios technikos. Dažnas atvejis, kaip dėl kelių papildomų centimetrų metalo lakšto pločio..

Limoris
25
Nov
Įrengimų gabenimas

Stambių įrengimų gabenimas reikalauja specifinės technikos ir žinių. Mūsų įmonė turi galimybę vežti standartinius bei negabaritinius įrengimus specialiose puspriekabėse.

Limoris
25
Nov
Cisternų ir talpų gabenimas

Viena iš negabaritinių pervežimo krypčių – Cisternų gabenimas. Įmonė turi tinkamą techniką įvairių rūšių cisternų bei talpų gabenimui.

Limoris
25
Nov
Antrinių žaliavų gabenimas

Atliekų vežimui Europos Bendrijoje , iš Bendrijos į trečiąsias šalis, į Bendriją iš trečiųjų šalių ir iš vienų trečiųjų šalių į kitas tranzitu per Bendriją taikomas 2006 m. birželio 14 dColor Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed